Expo Display Services
 
ontvang updates per mail

Contact

Expo Display Service Nederland

Expo Display Service B.V.
Postbus 661
7300 AR Apeldoorn
Nederland
Bel





 

Expo @ Twitter

  • @Dianne_Joosten . Bedankt! Geen probleem, kom je toch een andere keer;) Groet, Michel
  • Vandaag Open Dag in Showroom Apeldoorn met heerlijke vlaai en een gratis boekje met 224 pittige open vragen voor op de #beurs
  • Vandaag Open Dag in onze vernieuwde showroom in Apeldoorn!
  • Zojuist onze nieuwe virtuele showroom tour gezien. Prachtig! Bekijk showroom met #beursstands nu vanachter je PC;) t.co/OPppPsSrJ6
  • Ruim 300 euro voor stroomaansluiting op onze #beursstand op de #Marcom in de #RAI. Ik blijf het buitensporig vinden.
 

 

Share |
 
Dinsdag 17 juli 2012

Zeer geslaagde foto-expositie met modulair tentoonstellingssysteem

Kijk Mij Nou! 

Herstel in Beeld is een fotografieproject in de langdurige psychiatrische zorgverlening. Het project zet patiënten letterlijk in de spotlights en gaat samen met hen op zoek naar hun wensen, talenten en hun veerkracht.

expositiesysteem

Door juist de zoektocht te fotograferen ontstonden mooie beeldverhalen. Zo gaf client Willem een rondleiding door de binnenstad van Zutphen en bezocht Harm het Kröller-Müller museum om eindelijk weer eens de werken van zijn favoriete schilder Vincent van Gogh te bekijken.  

Waarom dit project?

Omdat dé psychiatrische patiënt niet bestaat. Het gaat om mensen met elk een eigen verhaal. Het project wil hulpverleners in de psychiatrie helpen om de focus te verleggen van probleemgericht naar krachtengericht begeleiden van patiënten. Want een patiënt heeft een ziekte, maar is niet zijn of haar ziekte.  

De samenwerking met Expo Display Service

Aan het woord is Ingrid Bogert, één van de initatiefneemsters van dit project; We waren er samen met account manager Martijn van den Hazel al snel uit dat het ExpoTruss 10 systeem bij uitstek geschikt was om de prachtige fotoverhalen van cliënten neer te kunnen zetten op een aansprekende, krachtige en sfeervolle manier. Bovendien staan de budgetten voor dit soort projecten in onze sector zeer onder druk, maar ondanks de omvang van de tentoonstelling konden we toch met dit systeem keurig binnen het beschikbare budget blijven.

De bezoekers roemen de fotografie, de prachtige verhalen van cliënten en de bijzondere en professionele presentatie. Deze expositie maakt een rondreis en is dan ook op meeder plekken te bezichtigen. Kijk voor meer informatie op www.herstel4u.nl.

expositiesystemen

lichtgewicht expositiewand

mobiele expositie

reizende tentoonstelling

truss systeem

expo systemen
Ingrid Bogert, de intiatiefneemster samen met Michel Rijnberg (Expo Display Service)

ontvang updates per mail




Reageer

Naam
E-mail
(niet zichtbaar)
Commentaar
Beveiligingscode
DE CODE HIER INVULLEN AUB :